top of page
čistá optika

Čištění mechanickou a chemickou cestou.

beamer-196951_640.jpg

Čištění projektoru

Projektor slabě svítí, zobrazují se skvrny v obraze nebo je hlučný? Přístroj zanesený prachem umíme vyčistit od všech nežádoucích nečistot a to zejména v optických částech, kde prach nejvíce škodí. Čistíme DLP a LCD projektory formou kompletního rozebrání celého zařízení. Kompletním vyčištěním projektoru se prodlužuje životnost zařízení. Zlepšení světelného výkonu je po zapnutí projektoru ihned viditelné.

jak-muze-prach-poskodit-projektor.jpg

Jak může prach ovlivnit fungování projektoru?

Prach usazený na LCD čipech a polarizačních filtrech výrazně snižuje kvalitu obrazu a celé vaší prezentace.

Zanesení optického modulu způsobuje nežádoucí zkreslení barev, duhový efekt a nerovnoměrné nasvícení projekčního plátna. Po vyčištění celého optického modulu je rozdíl okamžitě znát.

DMD čip pokrytý tenkou vrstvou prachu zobrazuje na promítané oblasti bílé nebo černé tečky, které lze správným postupem čištění odstranit.

Radiální a axiální ventilátory zanesené prachem způsobují přehřívání celého projektoru a může tak docházet k jeho přehřívání a vypínání.

pravidelna-udrzba-projektoru.jpg

Pravidelná údržba projektoru

Ne vždy se projektor nachází v čistém kancelářském prostředí a proto doporučujeme pravidelnou údržbu, a to zejména při provozování projektoru v restauračním provozu, škole, dílně nebo prašné provozovně. Kompletním vyčištěním celého projektoru prodlužujete jeho životnost a udržujete optimální světelný výkon.

Máte zájem o provedení čištění?

Objednejte si svoz zařízení nebo nás navštivte na prodejně na Praze 8.

platby kartou.jpg
bottom of page